Zapraszamy naszych Czytelników do korzystania z książkomatu, który znajduje się w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku przy ul. Tysiąclecia 2.

Książkomat działa na podobnej zasadzie jak popularne paczkomaty. Wystarczy poprzez katalog biblioteczny on-line złożyć zamówienie i wybrać opcję odbioru – „Książkomat Radomsko”. Jednorazowo można zamówić 4 książki.

Załadunek książkomatu odbywa się raz dziennie, od poniedziałku do piątku, do godziny 15.00. System biblioteczny powiadomi czytelnika wiadomością e-mail o możliwości odbioru książki. Poza odbiorem zbiorów zamówionych do książkomatu można tam także zwrócić wypożyczone wcześniej pozycje. Zbiory odbieramy i zwracamy przy użyciu karty bibliotecznej. Książki czekają na czytelnika zgodnie z terminem podanym w wiadomości e-mail. Po jego upływie zamawianie jest automatycznie wygaszane.

UWAGA!!! Za pośrednictwem książkomatu można wypożyczać i zwracać wyłącznie pozycje z księgozbioru Filii Biblioteki Pedagogicznej w Radomsku przy ul. 11-go Listopada 2.

Zarządzenie- Regulamin korzystania z książkomatu w Radomsku

Książkomat już działa!